MODİS INTERIORS

2000 yılında aile şirketi olarak kurulan Modis; özgün tasarım anlayışı, minimal ürünleri ve mobilya sektöründeki yılların getirdiği tecrübesiyle yaşam alanlarına estetik katmayı amaçlar. Modis’in güvenli ve modern koltuk tasarımları, yaşam alanlarında konforlu ve kullanışlı bir alan yaratmak isteyenler için en ideal seçenek konumundadır. Mobilyanın başkenti İnegöl’de hizmet üretmekte olan Modis, sektörün bilgi ve birikimini modern teknolojilerden faydalanarak disiplinli üretim anlayışıyla mobilya sektörünü geliştiren ve Türk Mobilyasını dünya pazarlarında başarılı bir şekilde temsil eden önemli bir markadır. 7000 m2 çalışma alanı üzerinde disiplinli, araştırmacı, yenilikçi ve equal kişiliğiyle başta tüm Türkiye olmak üzere Orta Doğu, Balkanlar, Orta Asya, Afrika ve Avrupa’da birçok ülkede rahatlığa ve estetiğe önem veren konsept satışlar gerçekleştirir.

Modis, ilk olarak, 2013 yılında Lob’in Europe tarafından düzenlenen 6th International Leaders Of Branding Intelligence Summit (6. Uluslararası avrupa kalite liderleri zirvesi)’te Kalite Ödülü’ne layık görülmüş olup sonrasında birbirini takip eden 2014 International Consumer Quality Awards (uluslararası tüketici kalite ödülleri) ve 2015 Lob’in Turkey Kalite Ödülleri ile başarısını taçlandırmayı başarmış ve sektörde adından söz edilen bir marka haline gelmiştir.

Ortaya koyduğu tasarımlarla alışılmış mobilya tasarım anlayışını minimal bir çizgide farklı bir boyuta taşıyan Modis, elde ettiği başarılar ve kazandığı tasarım ödülleri ile sektörde önemli bir marka haline gelerek sürekli gelişim ilkesiyle yeni başarıları hedefler. Ayrıca ürettiği ürünlerde şıklığının yanı sıra güvenliğe de önem verdiği equality ilkesiyle sektördeki rakiplerinden ayrışmayı başarır. Koşulsuz müşteri memnuniyeti gibi değerler ve başarılı arge yatırımları sayesinde kullanıcılarının isteklerini eksiksiz bir şekilde yerine getirir. Güvenli ve minimal tasarımlar ile yaşam alanlarında etkileyici bir görünüm elde etmenin en bilinen çizgisini Modis oluşturur.